Merkezi Süpürge Aksesuar Seti

Merkezi süpürge aksesuar seti kablosuz kumandalı ve kablolu kumandalı olmak üzere 2 çeşittir.

Merkezi süpürge sistemlerinde aksesuar setlerinde standart olarak halı / parke emiş ağzı , uzayan teleskobik sap ve 9 metre uzunluğunda flex hortum bulunur.

Diğer aksesuarlar opsiyonel olarak satın alınmalıdır. Hortum setlerinde hortum uzunluğu 9 metredir. Daha kısa ve daha uzun hortum setleride imalatta mevcut olup proje bazlı ithal edilir.

business-icon-1

Merkezi süpürge aksesuar setleri kablolu ve kablosuz kumandalı olmak üzere 2 çeşittir.

Merkezi süpürge aksesuar setleri kablolu kumandalı veya kablosuz kumandalıdır. Sistemin altyapısı yapılırken sinyal kablosu çekilmiş ise kablolu kumandalılar tercih edilir. Sistemin altyapısı yapılırken sinyal kablosu çekilmemiş ise kablosuz aksesuar seti alınmalıdır.

business-icon-2

Süpürge setlerimizde halı / seramik emiş ağzı standart olarak verilmektedir. 

Süpürge setlerimizde standart olarak seramik / halı emiş ağzı bulunmaktadır.

business-icon-3

Hortum askısı ve diğer emiş ağızları opsiyoneldir.

İsterseniz hortum askısını opsiyonel olarak satın alabilirsiniz.

Merkezi süpürge hortum setleri neredeyse bütün Dünya’da standart uzunlukta ve çaptadır. Genellikle hortum setlerinin uzunluğu  Sistem projelendirmesi yapılırken priz kasaları bu 9 metrelik hortum uzunluğuna göre yapılır.  Genellikle 50 m2 için 1 adet emiş prizi yeterli olmaktadır. 

Emiş hortumu süpürge prizine takıldıktan sonra motor emişi kumanda ile veya hortum setinin ucundaki parmak kumandası ile yapılır. Bazı model hortum setleri ise tak çalıştır olarak motora yol verirler.

Rodela Merkezi süpürge setlerinde hortum setinde bulunan parmak kumandası ile emiş ünitesi devreye girer.

Rodela Hortum Setlerinde

Delux parmak kumandalı 9 m hortum.
Teleskopik ayarlanabilir metal boru.
Orta boy çıplak zemin fırçası.
İnce uç.
Yuvarlak toz fırçası.
Evi , işyeri yada oteli süpürmek için gerekli olan bütün parçaları mevcuttur. Standart aksesuar setimizde hortum uzunluğu 9 mt.dir. Özel projeler için 12 ve 15 mt.lik süpürge seti ithal etmekteyiz.

 

 

 

Loading…
Loading…

0533 629 59 69

Merkezi toz toplama sistemleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Projenizi bilgi@konerji.com mail adresine gönderebilirsiniz.